Aktuálne ponuky si viete zobraziť po registrácii na našom webe. Kliknite na tlačidlo “Registrácia / Prihlásenie” a vytvorte si svoj účet. Následne budete presmerovaný/á späť na túto stránku, kde si viete pozrieť všetky aktuálne ponuky.

Opatrovateľka Wurmlingen

Opatrovaná osoba:

Požiadavky klienta:

Popis práce:

Opatrovanie 94-ročnej samostatne bývajúcej  starej panej 70 kg,168 cm s pohybovým obmedzením.Pani má cukrovku na inzulíne,vidí na jedno oko,je inkontinentná,má vložky,po smrti syna je depresívna .Kvôli hroziacemu riziku pádu,používa chodítko ,k dispozícii je invalidný vozík.Pani je potrebné doprevádzať na toaletu,do schodov ,aby nespadla .Pomoc pri vstávaní ,obliekaní, hygiene ,sprchovaní(k dispozícii je sprchovacia stolička)spoločné stolovanie,dbať na dostatočný príjem tekutín,podať lieky.Berie lieky na ukľudnenie na noc.V noci je potrebné 1-krát odprevadiť na toaletu.

Ambulantná opatrovateľská služba jej ošetruje ranu na nohe a podáva inzulín.Príprava jedál,nakupovanie,upratovanie,pranie ,malé spoločné prechádzky,spoločnosť,pozeranie TV.Príbuzní dochádzajú na návštevu 2-krát do týždňa.

Ďalšie ponuky